Munkatársak



Oktatók

Lente Gábor

Dr. Lente Gábor
egyetemi tanár, tanszékvezető
közleményjegyzék és kutatási témák
Iroda: A110
lenteg@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24208

Nagy Géza

Dr. Nagy Géza
professzor emeritus
közleményjegyzék és kutatási témák
Iroda: A109
g-nagy@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24681

Nagyné Dr. Zengő Lívia

Nagyné Dr. Zengő Lívia
tudományos főmunkatárs
közleményjegyzék és kutatási témák
Iroda: A114
lnagy@ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24688

Kovács Barna

Dr. Kovács Barna
egyetemi docens
közleményjegyzék
Iroda: A113
kovacs1@ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24680

Ősz Katalin

Dr. Ősz Katalin
egyetemi docens
MTMT, Scopus és kutatási témák
Iroda: A110
oszk@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24208
Mobil: (30) 308-1633

Kiss András

Dr. Kiss András
egyetemi adjunktus
MTMT, Google Scholar, ResearchGate
Iroda: A115
akiss@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 501-500/61021
Mobil: (20) 388-1324

Markovics Ákos

Dr. Markovics Ákos
óraadó
közleményjegyzék
Iroda: A113
markovics424@gmail.com, makos007@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24680

Kiss László

Dr. Kiss László
tudományos munkatárs
közleményjegyzék
Iroda: A115
kissl@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24802
Mobil: (20) 946-7055



Tanszéki munkatársak

Szász Erzsébet

Dr. Szász Erzsébet
biológus, vegyésztechnikus
Iroda: A115
szasze@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24802, 29121

Kárpisz Fanni

Kárpisz Fanni
vegyésztechnikus
Iroda: A115
karpisz.fanni@gmail.com
Telefon: (72) 503-600/24802, 29121

Kecskés Kristóf

Kecskés Kristóf
vegyésztechnikus
Iroda: A115
kecskeskristof@gmail.hu
Telefon: (72) 503-600/24802

Klucsik János

Klucsik János
igazgatási ügyintéző
Iroda: A115
klucsikj@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 501-500/24802



PhD-hallgatók, doktorjelöltek

Abdelilah Asserghine

Abdelilah Asserghine
kémia PhD-hallgató (2016-)
Témavezetők: Dr. Nagy Géza, Nagyné Dr. Zengő Lívia
közleményjegyzék
Iroda: A114
asserghine.abdelilah@gmail.com
Telefon: (70) 559-0077

Kovács Ferenc

Kovács Ferenc
fizika PhD-hallgató (2018-)
Témavezető: Dr. Kunsági-Máté Sándor
közleményjegyzék
Iroda: A113
kovacsf89@gmail.com
Telefon: (72) 503-600/24680

Lawrence Kinyua Muthuri

Lawrence Kinyua Muthuri
kémia PhD-hallgató (2019-)
Témavezetők: Dr. Nagy Géza, Nagyné Dr. Zengő Lívia
közleményjegyzék
Iroda: A114
muthuri@gamma.ttk.pte.hu, lkmut79@gmail.com
Telefon: (70) 286-9307

Mohamed Ameen Hiba Farooq

Mohamed Ameen Hiba Farooq
kémia PhD-hallgató (2016-)
Témavezető: Dr. Lemli Beáta
közleményjegyzék
hiba83@gamma.ttk.pte.hu

Őri Zsuzsanna

Őri Zsuzsanna
kémia PhD-hallgató, predoc, tudományos segédmunkatárs (2011-)
Témavezető: Dr. Nagy Géza
közleményjegyzék
Iroda: A113
orizsuzsa@gmail.com
Telefon: (72) 503-600/24680

Rapp-Kindner Ildikó

Rapp-Kindner Ildikó
kémia PhD-hallgató (2014-)
Témavezető: Dr. Kovács Barna
közleményjegyzék
rkildiko@gamma.ttk.pte.hu

Szabó Rebeka

Szabó Rebeka
kémia PhD-hallgató (2019-)
Témavezető: Dr. Lente Gábor
közleményjegyzék
Iroda: A115
rebekasz@gamma.ttk.pte.hu
Telefon: (72) 503-600/24802



Szakdolgozók, diplomamunkások

Havasi Tímea Klaudia

Havasi Tímea Klaudia
kémia BSc hallgató
Témavezető: Dr. Kiss András
Iroda: A115
klaudia951127@hotmail.com
Telefon: (72) 503-600/24802

Jenei Laura

Jenei Laura Barbara
kémia BSc hallgató
Témavezető: Dr. Ősz Katalin
jenei.laura.barbara@gmail.com

Lemper Ibolya

Lemper Ibolya
kémia BSc hallgató
Témavezető: Dr. Lente Gábor
shika.l@hotmail.com

Rajat Rao

Yalamarti Venkat Rajat Rao
kémia BSc hallgató
Témavezető: Dr. Kiss András

Weil Henrik

Weil Henrik
vegyész MSc hallgató
Témavezető: Dr. Lente Gábor
WHenrik@protonmail.com