OGA-FZ2-T
Fizikai kémia 2.


Jegyzőkönyvvezetési tanácsok
Üvegeszközök tisztítása
CRC Handbook of Physics and Chemistry - kivonat
Terner diagramhoz mm-papír


A félév során elvégzendő gyakorlatok leírásai:

1. Kalorimetria (KAL)
2. Gyengesav pK meghatározása vezetés méréssel (PKVEZ)
3. Gyengesav pK meghatározása potenciometriás titrálással (PKTIT)
4. Indikátor pK meghatározása (IND)
5. Festékoldat adszorpciós izotermájának meghatározása szilárd adszorbensen (ABSZ)
6. Szelektivitási koefficiens meghatározása (SZEL)
7. Oldhatósági szorzat megállapítása (OH)
8. Gyógyszerbomlás hőmérsékletfüggése (GYB)
9. Aszkorbinsav katalitikus oxidációja (AO)
10. Megoszlási egyensúly tanulmányozása – Jód megoszlása víz-szerves oldószer rendszerben (JOD)
11. Terner rendszer vizsgálata (TER)
12. Katalízis, promotor- és inhibítorhatás tanulmányozása a hidrogén-peroxid bomlási reakcióján (H2O2)


Az elmulasztott gyakorlatok pótlására mindhárom csoport esetében december 5-én (szerda) 10:00-12:30 között, vagy a gyakorlatvezetővel egyeztetett időpontban van lehetőség.

1. ZH anyaga: az 1-6. héten elvégzett gyakorlatok (egyénenként különböző, az alábbi beosztás szerint).
Időpontja és helye: október 26., 16:00-18:00, E332

2. ZH anyaga: a 7-12. héten elvégzett gyakorlatok (egyénenként különböző, az alábbi beosztás szerint).
Időpontja és helye: december 7., 16:00-18:00, E332



A két zárthelyi dolgozat összesített eredménye



G1 csoport beosztása: szerda, 10:00-12.30

Mérőpár: szept.12. szept.19. szept.26. okt.03. okt.10. okt.17. okt.24. okt.31. nov.07. nov.14. nov.21. nov.28. dec.05.
10:00-12:30
Agócs Attila,
  Illés Zsófia
KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 P
Ó
T
GY
A
K
O
R
L
A
T
Alnour-Ibrahim Sheima,
  Papp Tibor,
  Szakál Enikő Níla
PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL
Biskup Dóra,
  Fegyver Dániel
PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ
Bodócs Virág,
  Hajdu Levente
IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT
Bodrogi Julianna,
  Borsodi Levente
ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND
Bognár Bendegúz,
  Jancsó Marcell Bonifác
SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ
Filotás Nóra,
  Helt Réka
OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL
Gál Patrícia Dorottya,
  Indaia Ivett Gabriella
GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH
Paulics Martin,
  Vén Berta
AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB


G2 csoport beosztása: szerda, 14:00-16.30

Mérőpár: szept.12. szept.26. okt.03. okt.10. okt.17. okt.24. okt.31. nov.07. nov.14. nov.21. nov.28. dec.05.
10:00-12:30
dec.05.
Kaposi Dóra,
  Németh Júlia Lilla
KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER P
Ó
T
GY
A
K
O
R
L
A
T
H2O2
Kárász Dániel,
  Kráncsevics Olivér,
  Pozsgai Kevin
PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL
Kondákor Karolina Mónika,
  Mazács Fanni
PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ
Magyar Kristóf,
  Pápai Gábor
IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT
Marton Milán,
  Petrik Fanni Andrea
ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND
Máté Barnabás,
  Ritter Emese
SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ
Osbáth Dorina,
  Pais Panna
OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL
Oszkó Csenge,
  Tompa Júlia Eszter
GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH


G3 csoport beosztása: csütörtök, 15:00-17:30

Mérőpár: szept.13. szept.20. szept.27. okt.04. okt.11. okt.18. okt.25. nov.08. nov.15. nov.22. nov.29. dec.05.
10:00-12:30
dec.06.
Bálint Gábor,
  Terényi Olívia
KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER P
Ó
T
GY
A
K
O
R
L
A
T
H2O2
Dominkó Bernadett,
  Gara Bella Klára,
  Roya Darabi
PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL
Gulyás Anett,
  Vida Viktória
PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ
Keszthelyi Dóra,
  Selmeczi Gyöngyvér
IND ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT
Rittmann Elvira,
  Simon Kornélia,
  Vizler Bianca
ABSZ SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND
Ruppert Milán,
  Sümegi Ágoston Csongor
SZEL OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ
Simon Zsófia,
  Tóth Kíra
OH GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL
Skaper Renáta,
  Tóth Luca Erzsébet
GYB AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH
Strauss Lilien Victoria,
  Várkonyi Dóra
AO JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB
Szabó Bence,
  Vastag Balázs
JOD TER H2O2 KAL PKVEZ PKTIT IND ABSZ SZEL OH GYB AO